Dobrý den paní ředitelko,
rádi bychom Vám za pořadatele XXI. festivalu pěveckých sborů v Příbrami poděkovali za účast dětského pěveckého sboru pod Vaší ZŠ. Obě vystoupení, které pěvecký sbor úžasně zvládl, byly krásné. Domov seniorů byl plný pacientů i personálu a myslím, že jim děti připravily nezapomenutelný zážitek, samozřejmě pod vedením p. Kozárkové. Je radost vidět, jak vede p. učitelka děti k hudbě. Co dušička, to talent. Na festivalu měly jeden z největších aplausů. Přijměte tedy poděkování za to, že jste děti dovolila vypravit a uhradit náklady spojené s tímto. Budeme na ně vzpomínat ještě hodně dlouho. Byla to pro nás čest!
Z festivalu bude videonahrávka, až bude zpracovaná, elektronicky Vám ji budu distribuovat.
Ještě jednou obrovské a srdečné díky,
Bc. Štěpánka Sedlecká, kazatelka CČSH Příbram - Březové Hory Prokopská 314, Příbram