Úspěchy a ocenění

  • /
  • /
  • /
    • Školní rok
    • Oblast
    • 2019/2020

    • Krajské kolo

      • 1. místo
      • Tomáš Lapka
      • Logická olympiáda
      • 3. místo
      • Benedikt Lars Vyoral
      • Logická olympiáda
      • 53. místo
      • Barbora Novotná
      • Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR
    • Okresní kolo

      • 3. místo
      • Martin Otrusina
      • Konverzační soutěž v anglickém jazyce
      • 11. místo
      • Barbora Válková
      • Olympiáda v českém jazyce
      • 54. místo
      • Ondřej Joch
      • Olympiáda v českém jazyce
      • 4. místo
      • Tomáš Lapka
      • Matematická olympiáda
      • 5. místo
      • Pavel Žeravský
      • Matematická olympiáda
      • 16. místo
      • Benedikt Lars Vyoral
      • Matematická olympiáda
    • Školní kolo

      • 1. místo
      • Alex Mareček
      • Poslechová soutěž v anglickém jazyce - 6. a 7. ročník
      • 2. místo
      • Michaela Matyášová, Viktor Vroubek
      • Poslechová soutěž v anglickém jazyce - 6. a 7. ročník
      • 3. místo
      • Michal Navrátil
      • Poslechová soutěž v anglickém jazyce - 6. a 7. ročník
      • 1. místo
      • Klára Klanicová
      • Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR
      • 2. místo
      • Lucie Sucháčková
      • Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR
      • 3. místo
      • Barbora Novotná
      • Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR
      • 1. místo
      • Jan Hanuš
      • Poslechová soutěž v anglickém jazyce - 8. a 9. ročník
      • 2. místo
      • Martin Otrusina
      • Poslechová soutěž v anglickém jazyce - 8. a 9. ročník
      • 3. místo
      • Eliška Hyklová
      • Poslechová soutěž v anglickém jazyce - 8. a 9. ročník
      • 1. místo
      • Robert Šlosárek
      • Recitační soutěž - 6. a 7. ročník
      • 2. místo
      • Karolina Balajková
      • Recitační soutěž - 6. a 7. ročník
      • 3. místo
      • Ondřej Vlček
      • Recitační soutěž - 6. a 7. ročník
      • 1. místo
      • Klára Večeřová
      • Recitační soutěž - 8. a 9. ročník
      • 2. místo
      • Alžběta Vodárková
      • Recitační soutěž - 8. a 9. ročník
      • 3. místo
      • Barbora Válková
      • Recitační soutěž - 8. a 9. ročník
      • 1. místo
      • Barbora Čížková
      • Biologická olympiáda - 6. a 7. ročník
      • 2. místo
      • Ondřej Vlček
      • Biologická olympiáda - 6. a 7. ročník
      • 3. místo
      • Petr Keňo
      • Biologická olympiáda - 6. a 7. ročník
      • 1. místo
      • Adam Batěk
      • Pythagoriáda
      • 2. místo
      • Tomáš Lapka
      • Pythagoriáda
      • 3. místo
      • Pavel Žeravský
      • Pythagoriáda
      • 4. místo
      • Karel Matocha
      • Pythagoriáda