• Učení může být i zábava

Chceme našim žákům umožnit v co nejširším měřítku realizovat to, co je zajímá, baví, aby škola pro ně nebyla místem strachu, obav a stresů, ale místem, kde je sice mnoho práce, ale také zábavy a legrace, kde jsou učitelé jejich rádci, partnery. Proto usilujeme o jejich zapojení do kulturního, sportovního i jiného dění ve škole.

• Rozšířená výuka hudební výchovy
    • Výuka angličtiny od 1. třídy
    • Školní poradenské pracoviště se školním psychologem
    • Výuka formou projektů, exkurzí a praktických cvičení
    • Hřiště, tělocvična, sportovní aktivity
  •                                Distanční výuka

• Online výuka
    • Word
    • Excel
    • Power point

Zjistěte, co je nového na naší škole
    • Logická olympiáda
      • 17. 9. 2021
      • V letošním školním roce se opět naši žáci mohou zúčastnit Logické olympiády pořádané Mensou ČR. Jedná se o soutěž, která nevyžaduje naučené znalosti, ale schopnost samostatně, kreativně a pohotově uvažovat.

KAŽDÝ soutěžící se musí registrovat na www.logickaolympiada.cz. nejpozději do 30. září 2021. Potom v daném termínu vyplní online test:

• Logická olympiáda: Číst více
    • II. B - Projektový týden v Lednici
      • 16. 9. 2021
      • V letošním školním roce pracují žáci třídy II. B na projektu "Za vůní bylin po hradech a zámcích". Hned na začátku školního roku se proto vydali na týdenní pobyt do Lednice. Na úvod nemohli vynechat zámek ve Valticích, který byl hlavním sídlem rodu Lichtenštejnů (1395 - 1945) a ukrývá druhou nejdelší enfiládu v Evropě. Rod Lichtenštejnů dnes žije v malinkém státě Lichtenštejnsko, který má jen 35 tisíc obyvatel. Jeho hlavním městem je Vaduz. Právě zde stojí na skále nad městem jejich dnešní sídlo. Žáci ve Valticích prošli soukromé pokoje posledního knížete Františka a reprezentační okruh. Prohlédli si také anglický park, který zámek obklopuje. Celý Lednicko-valtický areál leží na pomezí Moravy a Dolního Rakouska. Další dny už pobývali žáci v Lednici. I zde na ně čekal bohatý program. Postupně navštívili Janův hrad, pluli lodí k Minaretu, vyšlapali 302 schodů až na jeho poslední ochoz, ze

• II. B - Projektový týden v Lednici: Číst více
    • Výsledky finálního kola Velkomoravské olympiády
      • 15. 9. 2021
      • Na samý závěr loňského školního roku jsme obdrželi výsledky finálního kola Velkomoravské olympiády v I. kategorii pro 4. - 6. třídy. Naši školu reprezentovali tito žáci Natálie Tomíčková, Veronika Velčovská, Johana Vavrušová a Robert Večerka. První místo nám sice uniklo, ale další krásná místa hned za sebou (2., 3., 4., 5.) obsadili naši žáci a stali se tak i nejlepším školním týmem. V těchto dnech obdrželi odměny od pořadatele Slovanského hradiště v Mikulčicích. Všem žákům ještě jednou gratulujeme a věříme, že se zapojí do soutěže i v tomto školním roce.

• Výsledky finálního kola Velkomoravské olympiády: Číst více
    • Výuka náboženství
    • Vyhodnocení soutěže "Staré stromy a jejich obyvatelé"
      • 1. 9. 2021
      • Při příležitosti Dne stromů v roce 2020 vyhlásila Arnika výtvarnou a literární soutěž pro žáky mateřských, základních, uměleckých i speciálních škol v Moravskoslezském kraji. Vzhledem k velkému počtu účastníků i z jiných krajů se rozhodli soutěž rozšířit pro všechny. Do soutěže se zapojili také žáci "loňské třídy I. B", kteří na svých obrázcích zachytili naši lípu v Malenovicích. Výsledky soutěže dorazily až o prázdninách a udělaly nám velkou radost.

• Vyhodnocení soutěže "Staré stromy a jejich obyvatelé": Číst více
    • Burza zájmových kroužků
      • 23. 8. 2021
      • AKTUALIZACE

Vážení rodiče a milí žáci,

burza zájmových kroužků proběhne 1.9.2021 od 13:00 do 16:00 ve školní jídelně.

Nabídku kroužků naleznete zde: Nabidka_krouzku.pdf

Přijďte se přihlásit.

Mgr. Vladislava Švehlíková

• Burza zájmových kroužků: Číst více
    • Začátek školního roku
    • Organizace školního roku
      • 11. 8. 2021
      • Vážení rodiče a milé děti,

níže naleznete organizaci školního roku, abyste prvního září našli lehce svou kmenovou třídu.

Těšíme se na vás a přejeme vám krásný zbytek prázdnin.

• Organizace školního roku: Číst více
    • Úřední hodiny v době prázdnin
  • Naše vize

Jsme moderní a přátelskou školou již od 1. září 1963